Prowident pożyczka z nagrodami

20 lip 2011 · Kategorie: Provident 

Ruszył konkurs firmy Prowident pod nazwą „Wakacyjna pożyczka”. Do wygrania jest aż 10 000 nagród. Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy wziąć pożyczkę i tym samym podpisać umowę pożyczki, a następnie wymyślić krótkie hasło reklamowe promujące Prowidenta i przesłać do organizatora konkursu w formie SMS. Każda osoba może wysłać dowolną ilość pomysłów na hasło reklamowe, dzięki czemu możemy zwiększyć szansę na otrzymanie nagrody przy okazji zaciągnięcia pożyczki gotówkowej.

W konkursie może wziąć udział każda osoba, która zdecyduje się na zaciągnięcie pożyczki gotówkowej w Prowidencie. Co ważne nie każdy kwalifikuje się do uczestnictwa w projekcie. Z konkursy pożyczki wakacyjnej wykluczeni są:

  • klienci, którzy nie spłacili wcześniej zaciągniętych kredytów, których to zobowiązania trafiły do Działu Windykacji. Dodatkowo wykluczone są wszystkie osoby, które zamieszkują pod tym samym adresem
  • pracownicy oraz przedstawiciele organizatora konkursu, a także członkowie ich rodzin zamieszkujący pod tym samym adresem

Warunkiem koniecznym do pierwszego kroku skorzystania z oferty Pożyczki Wakacyjnej jest decyzja o podpisaniu umowy pożyczki na kwotę nie mniejszą niż 800 zł. Pożyczka może być wypłacona w formie przelewu lub formie gotówki dostarczonej przez przedstawiciela Prowidenta.

Kolejnym etapem jest wysłanie wiadomości SMS zawierającej koniecznie numer podpisanej umowy oraz hasło reklamowe. Maksymalna długość wiadomości nie może przekraczać 160 znaków wliczając w to spacje. W odpowiedzi uczestnik otrzyma SMS zwrotny potwierdzający udział w walce o nagrody.

Nagrodę otrzymają tylko i wyłącznie pożyczkobiorcy, którzy będą terminowo spłacali pożyczkę. W przypadku nieterminowego regulowania należności umowa może być wypowiedziana przez pożyczkodawcę, a tym samym udział w konkursie zostanie zakończony.

Do wygrania są następujące nagrody:

  • cyfrowe aparaty fotograficzne
  • namioty
  • plecaki turystyczne
  • koce piknikowe
  • grille

W sumie do rozdania jest łącznie 10 000 nagród rzeczowych. Każdego dnia będzie losowanych 500 nagród, a w przypadku mniejszej ilości zgłoszeń konkursowych, nie wykorzystana pula nagród przechodzi na kolejny dzień.

Warto przypomnieć, że Prowident specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek gotówkowych w wysokości nie mniejszej niż 300 zł i nie większej niż 3 000 zł dla nowych klientów. Osoby, które korzystały już z usług tego pożyczkodawcy mają szansę na pożyczkę w wysokości do 5 000 złotych, a najlepsi klienci mogą liczyć na pomoc finansową o wysokości 7 000 zł.

Komentarze

Zostaw komentarz
tablet z pozyczka Image Banner 750 x 100