Pożyczki z dostawą do domu

29 gru 2009 · Kategorie: Provident 

Prowident jako jedna z nielicznym firm posiada w swojej ofercie unikalną usługę. Pożyczki zaciągane w tej instytucji finansowej dostarczane są Klientowi prosto do domu. Oznacza to, że po pieniądze nie trzeba iść ani do banku ani na pocztę. Jak zatem wygląda proces otrzymania pożyczki Prowident?

Firma działa poprzez dwa kanały: telefoniczny (infolinia) oraz internetowy (strona z formularzem). W przypadku infolinii wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu, a jeśli wolimy korzystać z Internetu, wysłać krótki formularz podając podstawowe dane, w tym numer telefonu, na który przedstawiciel Providenta do nas oddzwoni.

Po rozmowie telefonicznej zostajemy umówieni na spotkanie z przedstawicielem Providenta, który odwiedzając nas w domu załatwi wszelkie formalności. Podpiszemy umowę i będziemy mogli cieszyć się gotówką. Ten sam przedstawiciel Providenta będzie również obsługiwał spłatę naszej pożyczki, dzięki czemu bez wychodzenia z domu załatwiamy cały proces.

Za przyznanie i dostawę pożyczki do domu pobierana jest stała, jednorazowa opłata. Provident nie nalicza żadnych odsetek ustawowych, ani karnych, nawet w przypadku jeśli będziemy mieli problem z jej spłatą. Wspólnie z przedstawicielem Providenta można uzgodnić warunki spłaty.

Pożyczki z dostawą do domu to ciekawa opcja na rynku pożyczek gotówkowych. Jeśli zależy nam na czasie i na wygodzie warto rozważyć tę formę kredytu gotówkowego.

Komentarze

Komentarze (4) do “Pożyczki z dostawą do domu”

 1. mania1. 30 mar 2010 17:05

  PROVIDENT TO COŚ NAJGORSZEGO!!!!! NIE POLECAM!!!!! ZA POŻYCZKĘ 500ZŁ ZAPŁACIŁAM 1000ZŁ,PRZYCHODZĄ CO TYDZIEŃ (NIE WIEM JAK TERAZ) PO KASĘ,JAK NIE ZAPŁACISZ JEDNEJ RATY SA NIE MILI AŻ DO BÓLU,OPRÓCZ TEGO WYPYTUJĄ O CIEBIE SĄSIADÓW I NAKLEJAJĄ NA DRZWI PEŁNO NAKLEJEK Z PROVIDENT LOGO I WKŁADAJĄ WIZYTÓWKI NA WYCIERACZKĘ I DRZWI(WSZĘDZIE!!!!) BYLE WSTYDU NAROBIĆ,LISTY TEŻ PRZYCHODZĄ DOŚĆ CZĘSTO Z NOWYMI OPŁATAMI….NIGDY JUŻ PROVIDENT A NIE WEZMĘ CHOĆBYM Z GŁODU PADAŁA!!!!!

 2. mari320. 18 lis 2010 16:24

  JA TAM NIE MOGĘ POWIEDZIEC NIC ZŁEGO NA PROWIDENTA:) WIADOMO NIE JEST TO POZYCZKA W BANKU O NISKIM OPROCENTOWANIU. PRZYCHODZA WYKLADAJA PIENIADZE NA STÓŁ PRAKTYCZNIE KAZDEMU KTO ICH POTRZEBUJE. WSZYSTKIE WARUNKI PRZEDSTAWIAJA PRZED PODPISANIEM UMOWY WIEC WIEMY W CO WCHODZIMY. WYGODA… BO NIE TRZEBA STAC W KOLEJKACH W BANKU… A ZA WYGODE TRZEBA PŁACIC. A JEZELI CHODZI O NAKLEJKI TO MYSLE ZE PRZY REGULARNEJ SPŁACIE NIE MIAŁO BY TO MIEJSCA. JA OSOBISCIE JESTEM ZADOWOLONA I NIE SPOTKAŁAM SIE Z PRZYKRYM DOŚWIADCZENIEM ZE STRONY PROWIDENTA.

 3. dert. 23 maja 2011 8:34

  unas miejscowości SO klientami prowidenta inie narzekajo

 4. spoko. 13 sty 2012 20:24

  Też mi nakleili naklejkę na drzwi kiedyś jak byłem na urlopie. Potem koleś zrywał własnoręcznie. Ojciec sędzia okręgowy, odpowiednio zareagował. Nie dajcie się poniżać.

Zostaw komentarz
tablet z pozyczka Image Banner 750 x 100