Pożyczka od serca

6 lip 2010 · Kategorie: SKOK 

Jedną z ciekawych ofert tego typu jest pożyczka od serca. Jest to pożyczka gotówkowa, którą można uzyskać dosłownie w godzinę. Kolejną cech tego rozwiązania finansowego jest długi okres kredytowania nawet do 60 miesięcy, co gwarantuje ratę w wysokości niezagrażającej stabilności budżetu gospodarstwa domowego. Bardzo atrakcyjne jak dla tego typu kredytów jest również oprocentowanie. Jeżeli chodzi o wysokość możliwej kwoty pieniędzy do pożyczenia to może ona sięgać do 40 000 zł bez zabezpieczenia i nawet do 50 000 zł bez jakichkolwiek zaświadczeń o zarobkach. Jeżeli ktoś spełnia dodatkowe warunki może liczyć na pożyczkę bez maksymalnych ograniczeń.

Jednak tym, co stanowi o wyjątkowości oferty, jaką przedstawiają Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe jest cel, na jaki przekazują one część przychodów pochodzących z pożyczki. Stanowią je domy dziecka z całej Polski. Dzięki takim szlachetnym zachowaniom na pewno wiele osób mając do wyboru kilka różnych ofert z pewnością wybierze pożyczkę od serca. Kolejną cechą tej oferty jest możliwość skorzystania z karencji w spłacie pożyczki. Może ona trwać nawet do 3 miesięcy. Wszystkie te oraz inne cechy charakteryzujące pożyczkę od serca są dowodem na to, że może ona być ciekawym i wartym uwagi produktem.

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (w skrócie SKOK) są instytucjami finansowymi, które można zaliczyć do tak zwanych parabanków (są to instytucje świadczące usługi podobne do banków, ale nimi niebędące). Mogą one udzielać swoim członkom różnego rodzaju pożyczek oraz kredytów.

Dla osób, które oszczędzają czas ciekawą ofertę pożyczki gotówkowej ma Prowident. Gotówka w ramach kredytu gotówkowego dostarczana jest prosto do domu. Wszystkie formalności, w tym podpisanie umowy i spłata pożyczki może odbywać się poprzez wizyty przedstawiciela Prowidenta w domu.

Komentarze

Zostaw komentarz
tablet z pozyczka Image Banner 750 x 100