Pożyczka na wakacje

26 lip 2010 · Kategorie: Pożyczki Gotówkowe 

Sezon wakacyjny jest w pełni. Wiele osób planuje swoje urlopy. Aby nasz wypoczynek był jak najbardziej udany potrzebujemy kilku rzeczy. Pierwszą jest oczywiście czas natomiast drugą są pieniądze. Jeżeli nie mamy tych drugich to o wyjeździe wakacyjnym możemy raczej zapomnieć. Najlepiej jest na takie okazje oszczędzać prze cały rok po to by nie mieć żadnych kłopotów, gdy już nadejdzie czas na odpoczynek.

Nie każdy jednak może zaoszczędzić odpowiednią sumę pieniędzy albo musi je wydać na inne niezaplanowane cele. Właśnie dla takich osób banki oraz inne instytucje finansowe przygotowały wakacyjne kredyty gotówkowe. Są to jedne z najpopularniejszych produktów, które można przeznaczyć na ten cel. Kredyt można dostać dosłownie w 15 minut. Najlepiej, jeżeli tak zaplanujemy spłatę i wysokość raty, aby spłacić kredyt w ciągu jednego roku. Jest to spowodowane faktem, że oprocentowanie roczne pożyczki może być o wiele niższe niż w przypadku dłuższego okresu czasu (może on trwać do kilku lat).

Aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest wysokość kredytu. Jeżeli zamierzamy pożyczyć bardzo małą kwotę to powinniśmy się nad tym gruntownie zastanowić. Czasem można zamówić pożyczkę z dostawą do domu – taką ofertę przygotował Prowident, specjalizujący się w kredytach o wysokości do 2000 złotych. W przypadku małego kredytu gotówkowego inne koszty kredytu (na przykład prowizja) mogą w znaczący sposób podnieść całość ponoszonych wydatków. W niektórych instytucjach możemy liczyć nawet na kilkumiesięczne odroczenie spłaty, co jest dodatkową zachętą dla potencjalnych klientów. Trzeba jednak pamiętać, że koszty, które ponoszą banki w okresie odroczenia spłaty zostaną później wliczone w wysokość rat. Jednym słowem należy się dobrze zastanowić przed wyborem konkretnej oferty, aby w pełni cieszyć się upragnionym urlopem.

Komentarze

Zostaw komentarz
tablet z pozyczka Image Banner 750 x 100